load
  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • Google Plus
  • Pintrest
Mobile Menu
Kibarlı Zk DHA
EPA, DHA, Ginkoi, Çinko, Vitamin B1, Vitamin B12
Ürün: Kibarlı Zk DHA (90 Softgel)
Adet :
Servis Sayısı: 45
Servis Miktarı: 2
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda Ödeme - Online Ödeme- Havale ile Ödeme
Saat 09:00 ile 17:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kibarlı ZK DHA

Kibarlı ZK DHA doğal gıda takviyesidir, ilaç değildir. İçeriğinde Trigliserid Form Balık Gövde Yağı(EPA 32,5mg+DHA 55,5mg), Sibirya Ginsengi Kök Ekstresi, Mabet Ağacı Yaprak Ekstresi, Çinko, Vitamin B1, Vitamin B12 bulunur. Kibarlı ZK DHA'nın muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğaldır ve kullanımı son derece güvenlidir. Kibarlı ZK DHA hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formu üzerinden veya danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kibarlı ZK DHA Ürün Bilgileri

İçindekiler:
Trigliserid Form Balık Gövde Yağı(EPA 32,5mg+DHA 55,5mg), Sibirya Ginsengi Kök Ekstresi, Mabet Ağacı Yaprak Ekstresi, Çinko, Vitamin B1, Vitamin B12, Sığır jelatini, Nem verici,(Bitkisel Gliserin(E-422)), Saf su, Reklendirici(Titanyum dioksit(E171))

Önerilen Kullanım Şekli:
Gıda takviyesi olarak günde 2 defa 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamıyacağı, 30°C altında kuru serin bir yerde saklayın. Emziren ve hamilelik döneminde olan bayanların kullanmadan önce hekimlerine danışmaları önerilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Bir Softgelde Alınan Besin Öğesi:
Trigliserid Form Balık Gövde Yağı(EPA 32,5mg+DHA 55,5mg): 250mg
Sibirya Ginsengi Kök Ekstresi: 150mg
Mabet Ağacı Yaprak Ekstresi: 60mg
Çinko: 3,75mg
Vitamin B1: 1,65mg
Vitamin B12: 0,015mg

Bu ürün Türk Gıda Kodeksi tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na 24/07/2009 tarih ve 34-6976 sicil numarası ile kayıtlı Samti Gıda Kozmetik Teks. Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi'nin Seyrantepe, Altına Caddesi, No:20 Kağıthane/İstanbul adresindeki tesisinde Ertek Bitkisel Ürünleri, İlaç Kozmetik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına fason olarak üretilmiştir.