load
  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • Google Plus
  • Pintrest
Mobile Menu
Kibarlı T1
Doğal karışımlı toz
Ürün: Kibarlı T1 (200gr)
Adet :
Servis Sayısı: 30
Servis Miktarı: 3
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda Ödeme - Online Ödeme- Havale ile Ödeme
Saat 09:00 ile 17:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kibarlı T1

Kibarlı T1 doğal bitkisel gıda takviyesidir, ilaç değildir. Devedikeni Tohumu, Nane Yaprağı, Zerdeçal Kökü, Zencefil Kökü, Enginar Yaprağı, Yeşil Çay Yaprağı, Oğulotu Yaprağı, Yulaf bulunur. Kibarlı T1'in muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğaldır ve kullanımı son derece güvenlidir. Kibarlı T1 hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formu üzerinden veya danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kibarlı T1 Ürün Bilgileri

İçindekiler:
Devedikeni Tohumu, Nane Yaprağı, Zerdeçal Kökü, Zencefil Kökü, Enginar Yaprağı, Yeşil Çay Yaprağı, Oğulotu Yaprağı, Yulaf

Önerilen Kullanım Şekli:
Gıda takviyesi olarak günde 2-3 defa 1 çay kaşığı, yarım kase yoğurda karıştırılarak yenilmesi önerilir. Bekletilmeden tüketilmelidir.

İşletme kayıt no: TR-38-K-000021 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Demirciler Sitesi 16. Cad. No:13 Melikgazi/kayseri adresinde faliyet gösteren Tem-Farma Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Ertek Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. ve Tic. Ltd Şti adına fason olarak üretilmiştir.

Bir Serviste Alınan Besin Öğesi:
Devedikeni Tohumu : - mg
Nane Yaprağı : - mg
Zerdeçal Kökü : - mg
Zencefil Kökü : - mg
Enginar Yaprağı : - mg
Yeşil Çay Yaprağı : - mg
Oğulotu Yaprağı : - mg
Yulaf : -mg

İşletme kayıt no: TR-38-K-000021

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Üretim Yeri:Tem-Farma Bitkisel Ürünler İlaç Kozmetik Gıda San. Tic. Ltd Şti. Demirciler Sitesi 16. Cadde No:13 Melikgazi/Kayseri