load
  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • Google Plus
  • Pintrest
Mobile Menu
Kibarlı Marine Lipid
DHA, EPA, Lesitin, Ruşeym, E vitanimini
Ürün: Kibarlı Marine Lipid (90 Softgel)
Adet :
Servis Sayısı: 45
Servis Miktarı: 2
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda Ödeme - Online Ödeme- Havale ile Ödeme
Saat 09:00 ile 17:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kibarlı Marine Lipid

Kibarlı Marine Lipid doğal gıda takviyesidir, ilaç değildir. İçeriğinde Balık Yağı (EPA%13-DHA%21), Morina Balığı Karaciğer Yağı, Soya Fasulyesi Lesitini, Buğday Ruşeym Yağı, Vitamin E bulunur. Kibarlı Marine Lipid'in muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğaldır ve kullanımı son derece güvenlidir. Kibarlı Marine Lipid hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formu üzerinden veya danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kibarlı Marine Lipid Ürün Bilgileri

İçindekiler:
Balık Yağı (EPA%13-DHA%21), Morina Balığı Karaciğer Yağı, Soya Fasulyesi Lesitini, Buğday Ruşeym Yağı, Vitamin E Jelatin(E441), Bitkisel gliserin(E422), Su(Aqua)

Önerilen Kullanım Şekli:
Gıda takviyesi olarak günde 2 defa 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamıyacağı, 30°C altında kuru serin bir yerde saklayın. Emziren ve hamilelik döneminde olan bayanların kullanmadan önce hekimlerine danışmaları önerilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Bir Softgelde Alınan Besin Öğesi:
Balık Yağı (EPA%13-DHA%21): 850mg
Morina Balığı Karaciğer Yağı: 50mg
Soya Fasulyesi Lesitini: 20mg
Buğday Ruşeym Yağı: 20mg
Vitamin E: 10IU

Bu ürün Türk Gıda Kodeksi tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na 24/07/2009 tarih ve 34-6976 sicil numarası ile kayıtlı Samti Gıda Kozmetik Teks. Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi'nin Seyrantepe, Altına Caddesi, No:20 Kağıthane/İstanbul adresindeki tesisinde Ertek Bitkisel Ürünleri, İlaç Kozmetik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına fason olarak üretilmiştir.