load
  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • Google Plus
  • Pintrest
Mobile Menu
Kibarlı Çörekotu Ruşeym
Soğuk sıkım Çörekotu ve Ruşeym yağı
Ürün: Kibarlı Çörekotu Ruşeym (90 Softgel)
Adet :
Servis Sayısı: 2
Servis Miktarı: 45
Kargo: Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri: Kapıda Ödeme - Online Ödeme- Havale ile Ödeme
Saat 09:00 ile 17:00 arası verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kibarlı Çörekotu Ruşeym

Kibarlı Çörekotu Ruşeym doğal gıda takviyesidir, ilaç değildir. İçeriğinde Çörekotu Tohum Yağı, Ruşeym Yağı bulunur. Kibarlı Çörekotu Ruşeym'in muhteviyatında herhangi bir sentetik madde bulunmaz ürün bileşenleri tablosunda ne yazıyorsa içeriğinde de aynı bitki ekstreleri yer alır. Ürün içeriği tamamen doğaldır ve kullanımı son derece güvenlidir. Kibarlı Çörekotu Ruşeym hakkında detaylı bilgi almak için, iletişim formu üzerinden veya danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Kibarlı Çörekotu Ruşeym Bilgileri

İçindekiler:
Çörekotu Tohum Yağı(Soğuk Sıkım), Buğday Ruşeymi(Soğuk Sıkım), Sığır jelatini, Nem verici,(Bitkisel Gliserin(E-422)), Saf su

Önerilen Kullanım Şekli:
Gıda takviyesi olarak günde 2 defa 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Saklama Koşulları ve Uyarılar:
Kapağını sıkıca kapatın ve çocukların ulaşamıyacağı, 30°C altında kuru serin bir yerde saklayın. Emziren ve hamilelik döneminde olan bayanların kullanmadan önce hekimlerine danışmaları önerilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın.

Bir Softgelde Alınan Besin Öğesi:
Çörekotu Yağı(Soğuk Sıkım): 600mg
Ruşeym Yağı(Soğuk Sıkım): 600mg

Bu ürün Türk Gıda Kodeksi tebliğine uygun olarak, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na 24/07/2009 tarih ve TR-34-K-027205 sicil numarası ile kayıtlı Samti Gıda Kozmetik Teks. Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi'nin Seyrantepe, Altına Caddesi, No:20 Kağıthane/İstanbul adresindeki tesisinde Ertek Bitkisel Ürünleri, İlaç Kozmetik Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına fason olarak üretilmiştir.