load
  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • Google Plus
  • Pintrest
Mobile Menu

Kargo ve Teslimat İşlemleri

Kibarlı Kargo İşlemleriKibarlı ürünlerinin gönderimini Türkiye'nin tüm şehir, kasaba ve köylerine sağlıyoruz. Saat 09:00 ile 18:00 arasında vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir. Kullanmak istediğiniz ürünlerin siparişini, dilediğiniz takdirde kendinize en yakın Aras kargo veya Ptt şubelerine isteyebilirsiniz. Kargonuz yola çıkmasıyla birlikte cep telefonunuza gelen kargo takip numarasıyla Aras kargonun web sayfasına girerek takip bölümünden kargonuzun durumuyla alakalı bilgi edinebilirsiniz.
Kargo takip için tıklayınız.

Ödeme İşlemleri

Kapıda ödeme imkanıSipariş edeceğiniz ürünlerin ödemlerini kapıda nakit, kapıda kredi kartına tek çekim, havale/eft veya web sayfamız üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Havale ve online ödemelerde %10 indirimden yararlanırsınız. Ürünlerinizin gönderimi ücretsiz kargo ile sağlanır. Kapıda ödemelerde herhangi bir kargo veya tahsilat bedeli yansıtılmaz.

www.kibarlibitkiseltakviyeler.com internet sitesi 256 bit GeoTrust QuickSSL Premium Certificate Sertifikası ile koruma altındadır. Kredi kartı alışverişlerinizde bilgileri şifreleyip güvenlik sağlar.

Aras kargonun dağıtım ağında olan bölgelerde ödemeler, kapıda nakit veya kredi kartına tek çekim olarak yapılır. PTT kargonun dağıtım ağında olan bölgelerde ise, sadece kapıda nakit ödeme seçeneği bulunur.